PURE UV BOX

dezinfikátor vzduchu pre veľké priestory ako kostoly, jedálne, menšie výrobne haly.

PF512

Vzduchová a povrchová dezinfekcia

ULE1000

Jednotka čistenia okolitého vzduchu

ULE2000

Jednotka čistenia okolitého vzduchu

KB299

Vzduchová sterilizačná jednotka

Dezinfekcia vzduchu

Dezinfekcia vzduchu UVC umožňuje široké spektrum veľmi účinných opatrení. Pomocou integrovaných modulov môžete výrazne znížiť počet mikroorganizmov vo vzduchovodoch a klimatizačných komorách na prívod a cirkuláciu vzduchu. Zabudované moduly na odparovačoch zaisťujú dezinfikované povrchy chladiacich systémov v kombinácii s dezinfekciou priestoru. Bez ohľadu na klimatizáciu pomáhajú recirkulačné jednotky s vlastnými ventilátormi neustále znižovať mikroorganizmy vo výrobných závodoch, skladoch a miestnostiach na dozrievanie výrobkov s dlhou životnosťou pri teplotách 0 až 40 stupňov.
Stropné a nástenné jednotky dosahujú dezinfekčný účinok pomocou prúdenia vzduchu v miestnostiach. Ktorý koncept, kedy a kde, má najväčší zmysel? Radi vám to vysvetlíme.
Modul KB1/2
Modul KB1/2 umožňuje jednoduchú inštaláciu technológie UVC do vzduchovodov.
Nerezové puzdro pravouhlého prierezu s prípojkami pre dve UVC rúry sa dá ľahko namontovať na podlahu alebo strop vzduchového potrubia pomocou dvoch upevňovacích dosiek. Rôzne dĺžky a druhy potrubí umožňujú maximálnu flexibilitu a nastavenie dokonca aj za nepriaznivých prevádzkových podmienok.

 • Na priamu inštaláciu do vetracích a klimatizačných potrubí
 • Modulárna budova a jednoduché pridanie ďalšieho vybavenia
 • Vhodné aj pre veľké prietoky
 • Aplikačné teploty od 10 do 50 stupňov Celzia
Žiariče TR200-1800
Systém TR200-1800 umožňuje inštaláciu germicídnej trubice na vonkajšiu časť náteru vetracích a klimatizačných potrubí. Na vonkajšej strane steny klimatizačného kanála alebo vodnej nádrže v oblasti aplikácie je namontovaná príruba s tromi otvormi a trubica UVC prechádza otvorom s priemerom 27 mm. Vnútorná pracovná časť UVC trubice preto nemá žiadne mechanické zostavy. Údržba sa vykonáva aj navonok. Systém sa môže tiež použiť ako žiarič pri dezinfekcii vody. Predradníková elektronika je v kvadratovej inoxovej trubici zavedená a zodpovedá vodotesnému ochrannému faktoru IP68. Dve upevňovacie platne umožňujú jednoduchú inštaláciu pomocou dvoch skrutiek.

 • Rýchla a jednoduchá inštalácia do existujúcich vzduchovodov
 • Vhodný do vlhkých miestností, chráni pred rozstrekovaním (IP68)
 • S termo trubicou je účinný aj pri nízkych teplotách
 • Všetky časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
KB299 do väčších ventilačných priestorov
28 KB299 je vopred zmontované zariadenia na dezinfekciu a rýchlu inštaláciu do priemyselných chladiacich jednotiek vzduchu. Systém je dodávaný v sade dvoch trubíc, jedného elektronického predradníka a systémovej podpory vyrobenej z nehrdzavejúcej ocele. Umiestnením jednotky UVC pred registre na chladenie vzduchom zostanú ich povrchy dezinfikované a bez biofilmu. Kondenzovaná voda tečie preč a výsledok chladenia zostáva. Stanovené intervaly údržby vzduchových chladiacich jednotiek sa skrátia na jeden vizuálny prieskum a obvyklé intervaly čistenia sa značne predĺžia. Podľa vlastného želania je možné KB299 monitorovať modulmi CU1 alebo riadiacou elektronikou a integrovať ich do monitorovacieho zariadenia objektu.

 • Vhodný pre všetky hygienické chladiče vzduchu
 • Inštalácia dvoma skrutkami priamo do jednotky chladenia vzduchom
 • Aplikačné teploty od 10 do 50 stupňov Celzia
 • Možná funkcia monitorovania
 • Ochrana teflónu pred rozbitím skla v súlade s normami HACCP a IFS
KLR2-4 - hygienické povrchy vo výparníku
KLR je nainštalovaný v sacom priestore vzduchovej chladiacej jednotky a rovnomerne osvetľuje chladiace rebrá jednotky. Zabráni sa tvorbe biofilmu na chladiacich rebrách a kondenzovaná voda môže voľne prúdiť. Chladiaca kapacita vzduchu sa značne zvýši a intervaly čistenia sa predĺžia. KLR bojuje s kultúrami mikroorganizmov v miestach, kde sa zvyčajne množia bez prekážok, čo prerušuje cyklus rekolonizácie. Veľký počet prechodov cez chladiacu jednotku poskytuje ďalší dezinfekčný účinok.

 • Pre vzduchové chladiace jednotky, odparovače a chladené vzduchom
 • Má preventívny účinok v oblastiach s maximálnym rizikom
 • Výrazné zníženie požadovaného intervalu údržby, ktoré je flexibilne nastaviteľné na štandardný interval
 • Ochladzovač vzduchu
 • Bezpečnostná ochrana pred „blickým“ efektom pri inštalácii v dolných polohách
ULE2000- Priemyselná jednotka na recirkuláciu dezinfekcie vzduchu
Zariadenie vhodné do vlhkých miestností dezinfikuje až 500 m³ vzduchu za hodinu, s priemernou dávkou okolo 16 MJ / cm². Jeho hygienický dizajn bez vonkajších káblov a konštrukčných prvkov zabraňuje kolonizácii mikroorganizmami. ULE2000 sa dá ľahko a rýchlo demontovať bez použitia náradia na účely čistenia a údržby. Vďaka špeciálnym termo trubkám zaručujeme maximálnu účinnosť UVC, a to aj pri teplotách pod nulou.

 • Pre výrobné priestory, dozrievacie zariadenia, sklady a chladiarenské sklady
 • Použiteľné pre teploty od -10 do +50 stupňov Celzia
 • Veľmi vysoká dávka UVC na cyklus vďaka optimalizovanej recirkulačnej technológii
 • Zneškodňuje aj veľmi odolné spóry plesní
 • Dve úrovne vetrania pre rôzne kvality vzduchu
 • Ak je to potrebné, vybavené nekorozívnym reflektorom
Univerzálny nástenný žiarič PF512
Žiariče série PF512 sa používajú v laboratóriách, lekárskych ordináciách a výrobných priestoroch ako dezinfekčné jednotky, ktoré môžu byť inštalované na strop alebo na stenu. Reflektor, ktorý sa môže otáčať o 360 stupňov, v hodnotách o 22,5 stupňov, umožňuje výber rôznych účelov. Preto napríklad vzduch môže byť dezinfikovaný v miestnosti nad personálom počas dňa a v noci môže byť cielená dezinfekcia pracovných plôch vykonávaná pomocou reverzných reflektorov. PF512 môže byť inštalovaný na strop alebo do stredu miestnosti alebo laboratória. Jednotka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a hliníka a je k dispozícii v dvoch dĺžkach pre rôzne aplikácie a veľkosti miestností.

 • Môže byť použitý ako stropný, nástenný alebo závesný žiarič
 • Reflektor sa dá otočiť o 360 stupňov
 • PF512 je k dispozícii v dvoch dĺžkach
AR300 - 1500 otvorený UVC žiarič
Žiariče série AR sa používajú v laboratóriách, lekárskych ordináciách a vo výrobných priestoroch ako dezinfekčné jednotky, inštalované na strope alebo na stene. Tento otvorený žiarič sa používa iba v miestnostiach bez ľudí a mimo pracovnej doby. Žiarením pod uhlom 270 stupňov sa povrchy a vzduch v miestnosti upravujú priamo. AR môže byť inštalovaný na strop alebo do stredu miestnosti alebo laboratória. Jednotka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a hliníka a je k dispozícii v dvoch dĺžkach. Odporúča sa inštalácia kombinovaná s detektorom prítomnosti alebo dverovým spínačom.

 • Môže byť použitý ako stropný, nástenný alebo závesný žiarič
 • Pôsobenie pri otvorenom uhle 270 stupňov
OZ75 Vysoko výkonný generátor ozónu
OZ75 je dezinfekčný systém a odstraňovač zápachu pre profesionálne použitie. Je vysoko účinný pri odstraňovaní vzduchu, dymu a zápachu a pri odstraňovaní zápachu zo zvierat a nikotínu, vlhkosti a plesní. Ozón (O3, radikalizovaný kyslík) a ióny, ktoré sú produkované vysokonapäťovými, oxidujúcimi a štiepenými organickými látkami. Ozón nielen odstraňuje pachy, ale deaktivuje baktérie, vírusy a spóry. OZ75 sa používa na profesionálne odstraňovanie zápachu pri čistení a hygiene, pri oprave ojazdených vozidiel a pri manipulácii so štrukturálnymi a vodnými poškodeniami. Medzi jeho aplikácie patria odvetvia ako hotely, reštaurácie, detaily automobilov, domovy s opatrovateľskou službou a strediská starostlivosti, ako aj obnova budov po požiari a vytopení vodou.

 • Oxidácia bez chemických prísad a zvyškov
 • Prenosné zariadenie na mobilné použitie
 • Dezodorizačné a antiseptické
 • Teleso z nehrdzavejúcej ocele a kvalitné spracovanie
DEL PlatinumModifiedAtmosphere Systems
DEL Platinum Modified Atmosphere Systems zaisťujú kontrolovanú dávku ozónu pre fumigáciu proti mikróbom v chladiarňach a objektoch s kontrolovanou atmosférou. Systémy sú nízkoprofilové a inštalované na stenu, vhodné do každej miestnosti alebo veľkosti nádrže. Všetky systémy používajú vysoko účinné absorbéry UV ozónu s monitorovanou presnosťou (NIST monitorovaná kalibrácia), s automatizovanou kontrolovanou dávkou ozónu. Medzi vlastnosti zariadenia patrí rozhranie HMI (Human-Machine Interface), plne automatizovaný ovládací dotykový displej, diaľkové monitorovanie a riadenie funkčnosti systému, zaznamenávanie údajov a diagnostika systému.

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku

Ďakujeme za dopyt, čoskoro Vás budeme kontaktovať späť.