Dezinfekcia vody a tekutínRôzne možnosti na čistenie vody vychádzajú z odlišnej konštrukcie. Foto-reaktorové zariadenia sú inštalované v potrubiach a sú navrhnuté pre špecifické prietoky. Na rozdiel od toho, ponorné žiariče bránia vytvoreniu biofilmu na stenách rúrok v kombinácii s účinným spracovaním vody v nádrži. V prípade nízkej priehľadnosti vôd a tekutín ponúka systém prostredníctvom bezdotykovej konštrukcie ošetrenie a dezinfekciu procesných tekutín v tenkom filme.
Ponorné žiariče TS200 – 1200 pre vodné nádrže
Ponorné žiariče sú testované zariadenia na dezinfekciu vody v rôznych nádržiach. Ako také sa používajú v súlade s VDI 6022, napríklad vo zvlhčovačoch vzduchu a chladiacich vežiach. TS sa inštaluje priamo do vrátnej nádrže systému HVAC a dezinfikuje vodu a vnútorné steny nádrže. Týmto spôsobom sa ničia mikroorganizmy premyté vzduchom a zabráni sa tvorbe biofilmu. Pre všetky druhy vody. Jednoduchá inštalácia priamo do nádrže. K dispozícii v rôznych dĺžkach a silách. K dispozícii pre lakovacie závody bez kremíkových častí, s osvedčením Frauenhofer inštitútu.

 • Vysoko kvalitné špeciálne káble, úplne zaizolovaná elektronika, IP68
 • Možnosť sledovania modulom
Modulárne žiariče TL200-1200
Séria TL umožňuje inštaláciu trubíc na steny vetracích a klimatizačných potrubí. Na vonkajšej časti steny klimatizačných potrubí alebo nádrží na vodu v oblasti aplikácie je umiestnená príruba s tromi otvormi a trubica UVC je zastupovaná otvorom s priemerom 27 mm. Vnútorná pracovná časť UVC trubice preto nemá žiadne mechanické zostavy. Údržba sa vykonáva aj navonok. TL sa môže tiež použiť ako dvojitý žiarič pri dezinfekcii vody. Predradníková elektronika je zavedená v kvadratovej inoxovej trubici a zodpovedá vodotesnému ochrannému faktoru IP68. Dve upevňovacie platne umožňujú jednoduchú inštaláciu pomocou dvoch skrutiek. Rýchla a jednoduchá inštalácia do existujúcich vzduchovodov,

 • Vhodný do vlhkých miestností,
 • Ochrana pred rozstrekovaním (IP68)
 • Všetky časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
ASUV27-1250
Séria ASUV zahŕňa reaktory s kontinuálnym prietokom so širokou škálou aplikačných parametrov. Jeho aplikačné portfólio siaha od rozsahu mikro-reaktora s prietokom 60 l / h pre kruhové chladenie v lekárskej technike až po reaktor s dezinfekčným objemom 10 m³ / h pre priemyselné použitie. Rôzne variácie tiež zodpovedajú okolnostiam. Použitím vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele sa tieto systémy môžu použiť aj v systémoch spracovania pitnej vody, ako aj v potravinárskom priemysle. Program dopĺňajú monitorovacie jednotky so senzormi UVC alebo bez nich. Systémy s dezinfekčným potenciálom od 60 do 10 000 l / h. Štandardné dodávané balenie obsahuje riadiacu jednotku a časovač. Voliteľné senzory UVC ako systém trvalej kontroly účinnosti. Na úpravu priemyselnej vody a pitnej vody.
WDS12-1040
Vodné zariadenia série WDS. Séria WDS sa používa na spoľahlivú sterilizáciu súkromnej pitnej a úžitkovej vody, chovu rybníkov a rýb alebo vody určenej na kúpanie. UV-C svetlo spoľahlivo odstraňuje nežiaduce mikroorganizmy a zároveň zaručuje, že voda si zachováva všetky cenné minerály.
Mobilný systém AGW-0500 na dezinfekciu povrchov ozónom
Nízkotlakový dezinfekčný systém povrchov ozónovou studenou vodou. Nachádza sa v oceľovom mobilnom kryte NEMA-4x, s flexibilnou výstupnou trubicou po 5 stupňov a SS tyčou, ktorá umožňuje vyrobiť 36 litrov vody za minútu, obohatenú o 2 ppm rozpusteneho ozónu, pomocou dýzy. tlak 1,38 baru. Systém „plug and play“ je okamžite pripravený na efektívnu dezinfekciu. Môže pracovať 24/7.

Všeobecné charakteristiky:
 • Generátor ozónu
 • Systém pracuje vo vákuu z dôvodov bezpečnosti a účinnosti
 • Integrovaný kyslíkový koncentrátor
 • Integrovaný systém prevádzky ozónu
 • Mobilné systémy DEL sú v súlade s OSHA
 • V zozname NSF
Solar Eclypse Advanced Oxidation Process (AOP) pre súkromné bazény
Použitie:
Vykopané bazény do 200 000 litrov ako základná sanitácia. Môže byť nainštalovaný počas výstavby alebo po inštalácii môže byť integrovaný do ďalšieho vybavenia bazéna pomocou štandardných inštalačných postupov.

Popis:
Kombinuje dosku generátora ozónu Plazma Gap (očakávame patent) a UV germicid; uvoľňuje voľné hydroxylové radikály, typické pre systémy AOP, do vratnej vody cez hlavný cirkulačný systém. Inštalácia je rovnaká ako pri štandardnom systéme DEL-ozón.

 • Inštalácia na stenu alebo na stĺp
 • Vstupný a výstupný 2-palcový port
 • Vysoko efektívny generátor ozónu Plazma Gap
 • Tridentov modul germicídneho UV žiarenia
 • Systém 220/240 V integrovaný do obvodu čerpadla
 • Voľný hydroxylový radikál sa vstrekuje injektorom s meniteľnou rýchlosťou, kompatibilným s otvoreným vstrekovačom Mazzei
 • Funguje vo vákuu z dôvodov účinnosti a bezpečnosti

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku

Ďakujeme za dopyt, čoskoro Vás budeme kontaktovať späť.