UVD robot

Automaticka UVC dezinfekcia bez obsluhy, pre priestory nad 1000m2 za den.

UVC BOX

UVC Box s jednoduchým a bez-dotykovým ovládaním

PLUS

Ručný žiarič pre UVC dezinfekciu povrchov a predmetov

ME3

Čepeľová dezinfekcia

MES10

Čepeľová dezinfekcia - skrinka

Dezinfekcia povrchov

Dezinfekcia povrchov UVC zaisťuje stálu hygienu kontaktných povrchov počas celého výrobného dňa. Počas výroby tak môžu byť linky a valce stále bez nežiaducich mikroorganizmov. Lineárne dezinfekčné prístroje ponúkajú riešenia pre linky so šírkou od 40 cm do jedného metra. Modulárny systém je možné prispôsobiť každému jednotlivému zariadeniu. Chceme vopred objasniť, ktoré materiály sú vhodné a koľko energie je potrebné nainštalovať.
FBH300 - 1200 - robustné a výkonné zariadenie na dezinfekciu povrchovej línie
S prístrojom na povrchovú dezinfekciu typu FBH ponúkame novú sériu produktov vyvinutých na základe desaťročí skúseností s náročnými aplikáciami na dezinfekciu liniek. Dizajn a konštrukcia dôsledne dodržiavajú hygienické predpisy a tým úspešne odstraňujú problémy s vlhkosťou pomocou technológie ponorných žiaričov. Špeciálne skúmavky potiahnuté teflónom spĺňajú všetky požiadavky HACCP a IFS týkajúce sa ochrany proti rozbitiu skla.
FR 300 - 1500 - dezinfekcia povrchov pomocou reflexného krytu
Zariadenie FR sa používa v závodoch na balenie a dezinfekciu fólií / viek. Zameriava žiarenie pomocou špeciálnych reflektorov priamo na sklenené otvory a úzke miesta a tiež na ochranné fólie.
To vedie k dezinfekcii dna a pri primeranej orientácii reflektorov aj k samotnej stene obalu. Reflektory môžu byť dodávané v mono alebo duo verzii. Zariadenie vyhovuje vodotesnému ochrannému faktoru IP68. Pre mokré čistenie s týmto prístrojom odporúčame optimálne reflektory vyrobené z materiálov odolných voči korózii (schválené FDA).

  • Na použitie v baliacich strojoch a plniacich systémoch
  • Vysoké výkony
  • Inštalácia zariadenia v dvoch bodoch na reflektore
  • Splnenie štandardov HACCP a IFS
  • Kritérium ochrany IP68
FS200 - 1800 - flexibilita s konceptom
Séria prístrojov FS ponúka široké spektrum tlmičov, trubkových tvaroviek, dĺžok reflektorov, dĺžok káblov a držiakov, určených na inštaláciu do chladiacich jednotiek a na ľahko prístupné miesta. Všetky použité diely sú v súlade s normami HACCP a IFS. Séria FS bola doplnená rôznymi ochrannými rúrkami z nehrdzavejúcej ocele, reflektormi a teflonovými chráničmi proti rozbitiu skla pre výrobné povrchy.

  • Je zvlášť vhodný pre baliace stroje a plniace systémy
  • Inštalácia pod čiarou pozdĺž príruby
  • Mimoriadna ochrana pred vlhkosťou (elektrónky IP68 / IP67)
  • Počas čistenia zostáva na mieste
  • Možno použiť s rôznymi ochrannými trubicami a reflektormi
Platinový CAS-20 vodný systém ozónu
Zabezpečuje studenú vodu obohatenú o ozón, aby sa zlepšila čistota objektu, znížili náklady na sanitáciu a prekročili regulačné normy. Ľahko sa integruje do akéhokoľvek procesu dezinfekcie, ozón sa môže použiť na priamu dezinfekciu potravín, povrchov, CIP / SIP a ďalších bežných dezinfekčných objektov. Ozón dezinfikuje vaše vybavenie a povrchy, ničí škodlivé mikroorganizmy a na rozdiel od chemických dezinfekčných produktov nemá ozón vplyv na vôňu ani chuť vášho produktu. Charakteristiky mobilného zariadenia CAS-20 ho robia mimoriadne účinným pri udržiavaní čistoty zariadení a prevádzkových povrchov bez zvyškov, plesní, patogénov a cukrov, a to ani v čase prevádzky. Tento systém je mimoriadne energeticky efektívny a podporuje ekologické a udržateľné postupy.
DS 1200 - 1500
Dezinfekčný zámok DS 1200 / DS1500 sa používa na odstránenie nežiaducich mikroorganizmov na povrchoch veľkých jednotiek, ako sú palety s tovarom, kontajnery, sudy, veľké vrecká a balenie.
Veľké jednotky, ako sú palety / kontajnery, sa dajú vložiť do dezinfekčného zámku pomocou vozíka / paletového vozíka a sú účinne sterilizované. DS1200 - DS1500 zároveň slúži ako zámok vysokej starostlivosti s UV-C medzi prípravnými a spracovateľskými miestnosťami, ktorý zabraňuje presunu nežiaducich mikroorganizmov z jednej miestnosti do druhej.

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku

Ďakujeme za dopyt, čoskoro Vás budeme kontaktovať späť.