Fotokatalitické riešenia

Systém pre zvýšenie úrovne dezinfekcie vnútorného prostredia budov

Bezhlučné, bezúdržbové a automatické riešenie na čistenie vzduchu.

Problémy s kvalitou vzduchu v interiéri sa môžu rýchlo rozvíjať až do situácie, keď je nevyhnutné nájsť náhradné priestory. Nie je ľahké a lacné nájsť náhradné priestory napríklad v školách alebo veľkých kanceláriách. Do zvýšených výdavkov patria náklady na sťahovanie a dezinfekciu. Fotónový dezinfekčný systém založený na modrom svetle je ľahké a lacné riešenie na riešenie problémov s kvalitou vzduchu v interiéri. Systém efektívne a dlhodobo čistí vzduch v interiéri, čo umožňuje bezpečné pracovné prostredie v triedach, takže sa dá vyhnúť presunu do náhradných priestorov. Návratnosť investície sa odvíja od viacerých faktorov, ale nepresahuje dva roky.

Fotónový dezinfekčný systém pozostáva z bieleho antimikrobiálneho všeobecného osvetlenia a modrého osvetlenia, ktoré sa používa v noci alebo keď nie je obsadený priestor, ktorý sa má dezinfikovať. Pri katalytickom poťahovaní sa môže zvýšiť účinnosť svietidiel, aby sa zničili aj vírusy, spóry, pachy a škodlivé zlúčeniny VOC. Systém beží úplne automaticky a na jeho použitie nepotrebujete ďalšiu iniciáciu.

Rýchla inštalácia

Inštaláciu je možné vykonať v nočných hodinách alebo cez víkend

Bez námahy

Využívanie priestorov môže pokračovať ďalej

Katalytické povrchy

Účinnosť systému dezinfekcie pomocou fotónov z LED na mieru sa dá zvýšiť nanesením katalytického povlaku na povrchy miestnosti. Povlak využíva jav známy ako fotokatalýza, pri ktorom energia dodávaná svetlom spúšťa chemickú reakciu, ktorá produkuje krátkodobo reaktívne kyslíkové formy. Reakcia je produkovaná katalyzátorom, ktorým v povlaku je oxid titaničitý (Ti02).

Bezfarebný a neviditeľný povlak

Nano povrch sa nanáša veľmi jemným postrekom, čo vedie k ultra tenkej vrstve. Pretože povlak nevytvára membránu podobnú farbe, priepustnosť povrchu nie je ovplyvnená. Katalitický povlak je vhodný pre takmer všetky druhy materiálov.

  • textil
  • plast
  • drevo
  • kov
  • sklo
  • betón
  • bežné stavebné materiály

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku

Ďakujeme za dopyt, čoskoro Vás budeme kontaktovať späť.