UVC LED ZABÍJA KORONAVÍRUS DO 30 SEKÚND.

Blog Single

Lídri vývoju UVC LED, Seoul Viosys a SETi potvrdzujú že ich Violed technológia sterilizuje Koronavírus (Covid-19) do 30 sekúnd. Testy boli vykonané na Kórejskej Univerzite ( kórejska najvyššie hodnotená univerzita) použitím kombinovanej technológie polovodičov Violeds, ktorá sa aktuálne hromadne vyrábajú.

Zatiaľ ako sa COVID-19 šíri po celom svete, SETi a Seoul Viosys, štvrtý najväčší svetový výrobca LED technológií v pridružených spoločnostiach Seoul Semiconductor, venoval zdroje, aby ukázal, ako technológia Violeds môže vírus priamo sterilizovať. Cieľom vždy bolo poskytnúť technológiu pre čistejší svet, a to vrátane minimalizovania šírenia COVID-19, zatiaľ čo spoločnosť rýchlo ponúkne silné sterilizačné riešenia pre vírusy vo vzduchu, na povrchoch tovaru, ako sú masky na tvár a smartfóny.

V štúdii spoločností SETi a Seoul Viosys sa technológia Violeds používa na preukázanie toho, aký silný môže byť sterilizačný účinok na COVID-19, keď je vystavený fotónom Violeds počas 30 sekúnd. Štúdia tiež zistila, že koronavírus sa stáva ešte sterilnejší, keď sa umiestni bližšie k fotónu s dlhšou dobou expozície. Okrem testovania koronavírusu sa technológia Violeds osvedčila aj pri sterilizácii 99,9% iných škodlivých baktérií, ako sú Escherichia coli, Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa, Klebsiella Pneumonlae a Salmonella Typhimurium.

O Seoul Viosys :

Spoločnosť Seoul Viosys je poskytovateľom kompletných riešení pre UV LED, VCSEL (Laser na vyžarovanie povrchu s vertikálnou dutinou), svetelný zdroj budúcej generácie pre 3D senzor a laser a jednobodový RGB „Micro Clean Pixel“ pre displeje. Založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť Seoul Semiconductor, získala trhový podiel č. 1 v priemysle UV LED (LEDinside, 2018). Seoul Viosys má rozsiahle portfólio UV LED so všetkými vlnovými dĺžkami (200 nm až 1600 nm) vrátane ultrafialových (UV), viditeľných a infračervených lúčov. Je držiteľom viac ako 4 000 patentov súvisiacich s technológiou UV LED. Jej hlavná technológia UV LED Violeds poskytuje širokú škálu priemyselných odvetví s optimálnymi riešeniami pre silnú sterilizáciu a dezinfekciu (UVC), regeneráciu pokožky (UVB), čistenie vody / vzduchu a účinné pestovanie v záhradníctve. V roku 2018 spoločnosť Seoul Viosys získala spoločnosť RayCan, popredného optoelektronického špecialistu, aby pridala vyspelú technológiu VCSEL, ktorá podporuje rozpoznávanie tváre smartfónov a autonómnu jazdu, a začala svoju sériovú výrobu. V januári 2020 zaviedla rušivý „Micro Clean Pixel“, ktorý má potenciál zmeniť hry na trhu s displejmi. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku